Młodszy specjalista ds. marketingu treści

2024-09-23 ID OFERTY: 982110

Opis stanowiska

Wraz z działem marketingu, będziesz odpowiedzialny za realizację przyjętej strategi marketingu internetowego naszego głównego produktu - systemu HRappka.Do Twoich zadań należeć będzie m.in.:

  • dbanie o SEO naszej strony internetowej - pisanie artykułów na bloga o tematyce rekrutacyjnej oraz kadrowej, regularne poprawianie obecnych już artykułów i stron oraz analizowanie ich pozycji w wyszukiwarce

  • tworzenie lead magnetów interesujących dla naszej grupy docelowej (HR)

  • tworzenie płatnych reklam w wyszukiwarce (Google Ads) oraz optymalizacja obecnych kampanii

  • analiza i raportowanie wyników tworzonych treści

Wymagania stanowiska

Wymagamy:

  • Lekkiego pióra - umiejętności tworzenia atrakcyjnych treści (artykuły / opisy produktu)Biegłości w obsłudze programów komputerowych (tworzymy kompleksowe oprogramowanie, które będziesz musiał w szybkim tempie poznać)

  • Znajomość podstaw marketingu internetowego (w szczególności zagadnienia związane z SEO / SEM)

Mile widziane:

  • Zainteresowanie branżą HR (Rekrutacje, Employer Branding, Candidate Experience, Kadry i płace)

  • Znajomość narzędzi marketingu internetowego (Google Search Console, Google Analytics, Wordpress, Google Ads, Facebook Ads, GetResponse)

Oferujemy

  • Kartę multisport,

  • lekcje angielskiego w godzinach pracy,

  • elastyczne godziny pracy,

  • pracę z młodymi, zdolnymi, otwartymi osobami, chętnymi do pomocy nowym pracownikom,

  • możliwość nauki i rozwoju,

  • wyjścia i wyjazdy integracyjne,

  • biuro w ścisłym centrum miasta.

Odwiedź naszą zakładkę kariera, aby dowiedzieć się więcej o zespole, naszych wartościach i pracy w Soulabie!