Młodszy specjalista ds. zakupów

2024-05-17 ID OFERTY: 955247

Dla spółki produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Zakres obowiązków
 • Prowadzenie działań zakupowych
 • Bezpośrednia współpraca z magazynem
 • Generowanie raportów i analiz zakupowych
 • Wprowadzanie dokumentów zakupowych systemu
 • Kontrola nad zapasami materiałów

Poszukiwane kompetencje
 • Wykształcenie min. średnie techniczne
 • Znajomość procesów zakupowych
 • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy oraz ustalania priorytetów
 • Dobra znajomość pakiety Ms Office, w szczególności Excel (tabele przestawne)
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Oferujemy
 • Stabilną umowę o pracę
 • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
 • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)
 • Pracę w międzynarodowym środowisku