Oferta Pracy: Operator Wózka Widłowego

2024-09-27 ID OFERTY: 983392

Miejsce pracy: Koszalin

Opis stanowiska:

Poszukujemy 3 doświadczonych operatorów wózków widłowych do pracy w magazynie w Koszalinie. Dołącz do naszego zespołu, jeśli masz doświadczenie w obsłudze wózków oraz pracy z wysokimi stosami magazynowymi.

Twoje zadania:

  • Obsługa wózków widłowych (góra-dół) oraz praca z wysokimi stosami towarów.

  • Współpraca z zespołem w realizacji zadań magazynowych.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie jako operator wózka widłowego.

  • Umiejętność obsługi wózków bocznych.

  • Gotowość do testu umiejętności po przyjeździe.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 26 PLN netto/h (30 PLN netto dla studentów).

  • Zakwaterowanie: 350 PLN miesięcznie.

Informacje dodatkowe:

  • Praca dostępna dla obywateli Ukrainy, Białorusi, Mołdawii oraz Armenii którzy mogą pracować na podstawie oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi

  • Pomagamy z wyrobieniem karty pobytu

  • Wyrabiamy status studenta

📞 Kontakt: lubakuba2000@gmail.com / 517 923 521 (WhatsApp)