Operator CNC

2024-03-06 ID OFERTY: 939483

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Tajęcina

ZATRUDNIENIE BEZPOŚRENIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Obsługa centrum obróbczego CNC – tokarki i/lub frezarki, szlifierki ze sterowaniem Sinumerik

  • Pomiary części w trakcie obróbki i wprowadzanie korekcji

  • Ustawianie i uzbrajanie maszyn w oprzyrządowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze obróbki części ze stopów metali za pomocą maszyn CNC – tokarki lub frezarki, szlifierki

  • Umiejętność kontroli obrabianych części za pomocą konwencjonalnych narzędzi pomiarowych

  • Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Umowę o Pracę (pierwsza umowa na min. 12 miesięcy)

  • Pracę w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) – od poniedziałku do piątku

  • Program wdrożeniowy dla nowych pracowników pod okiem Mentora – doświadczonego operatora

  • Wynagrodzenie podstawowe ustalane indywidualnie (zależne od posiadanego doświadczenia i kompetencji)

  • Premie roczne

  • Świadczenia socjalne wypłacane dwa razy w roku

  • Premie długoterminowe

  • Dodatek za pracę w porze nocnej wyższy niż wskaźnik ustawowy

  • Stołówkę zakładową z domowymi obiadami dofinansowane przez firmę

  • Możliwość bezpłatnej nauki języka angielskiego lub niemieckiego

  • Pakiet medyczny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Kartę Multisport

  • Imprezy integracyjne

  • Owocowe środy

  • Program rekomendacji pracowników

  • Rozwijanie pasji w klubach: sportowych, wędkarskim, tanecznym i turystycznym działających w firmie

  • Bezpłatny parking dla samochodów, motocykli i rowerów

  • Przystanek autobusowy obok firmy

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje