Operator CNC

2024-04-02 ID OFERTY: 945203

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z polskim kapitałem poszukujemy Operatora CNC!

Jeśli jesteś otwarty na zmiany zawodowe, nie czekaj - APLIKUJ!

Czasy dojazdu bezpośrednio do firmy:
z Torunia - 40 min
z Bydgoszczy - 45 min
z Łabiszyna - 35 min
z Kruszwicy - 25 min
ze Żnina - 45 min

Zakres obowiązków

  • Obsługa i programowanie maszyn CNC w celu wykonywania zadań produkcyjnych zgodnie z wymaganiami technicznymi i jakościowymi

  • Samodzielne ustawianie narzędzi, kontrola parametrów oraz dokonywanie ewentualnych korekt w programach CNC

  • Wykonywanie poleceń od przełożonego

  • Raportowanie ewentualnych problemów technicznych oraz sugestii dotyczących optymalizacji procesu produkcyjnego

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie w pracy na krawędziarkach CNC

  • Wykształcenie zawodowe/średnie

  • Znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność interpretacji specyfikacji technicznych

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • Dbałość o szczegóły i precyzja w wykonywaniu zadań

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)

  • Pracę w systemie 2-zmianowym

  • Pakiet medyczny

  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia

  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795, rekrutacja@corsonhr.pl