Operator CNC - Zdobądź swoje pierwsze doświadczenie zawodowe!

2024-07-06 ID OFERTY: 967774

OPIS

Poszukuję osób, które chcą rozwijać się na stanowisku Operatora CNC.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny. za obsługę nowoczesnych maszyn laserowych i CNC, przygotowywanie programów zgodnie z dokumentacją techniczną oraz monitorowanie procesu produkcji, dbając o najwyższą jakość wykonania.

Co oferujemy:

  • Brak Wymaganego Doświadczenia: Wszystkiego Cię nauczymy! Zapewniamy pełne przeszkolenie od podstaw.

  • Bezpłatne Szkolenia: Uzyskasz uprawnienia na wózki widłowe i suwnice z UDT, co zwiększy Twoje kompetencje zawodowe.

  • Wynagrodzenie: Zarabiaj od 5500 do 6000 zł brutto miesięcznie na początek!

  • Wczasy pod Gruszą: Dofinansowanie do wakacji, abyś mógł w pełni się zrelaksować.

  • Dofinansowanie na Święta: Otrzymasz dodatkowe środki, które umilą Ci świąteczny czas.

Opis Stanowiska:

  • Obsługa maszyn CNC zgodnie z instrukcjami i procedurami.

  • Kontrola jakości wytwarzanych produktów.

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Czego oczekujemy:

  • Motywacji do nauki i rozwoju zawodowego.

  • Sumienności i dokładności w wykonywaniu obowiązków.

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Dlaczego warto u nas pracować:

  • Stabilne Zatrudnienie: Oferujemy umowę o pracę, która zapewni Ci bezpieczeństwo i stabilność finansową.

  • Konkretne Wynagrodzenie:Wynagrodzenie w przedziale 5500-6000 zł brutto miesięcznie.

  • Benefity: Dofinansowanie do urlopu, dodatkowe środki na święta oraz liczne szkolenia umożliwiające rozwój.

  • Ścieżka Kariery: Możliwość awansu i rozwijania swoich umiejętności w strukturach firmy i to nawet w pierwszym roku pracy!