Operator CNC Chwałowice * Stalowa Wola

2024-09-26 ID OFERTY: 983226

Dla jednego z naszych Klientów, perspektywicznego i stabilnego pracodawcy poszukujemy Operatora CNC.

Oferujemy

  • stabilne, bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę

  • pracę od poniedziałku do piątku (7:00-15:00, 15:00-23:00)

  • możliwość rozpoczęcia pracy w niedługim terminie

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji: podstawa + miesięczny dodatek

Zadania

  • przygotowanie maszyny do pracy w trybie ciągłym

  • obsługa i ustawianie maszyny (wprowadzanie parametrów do sterownika maszyny, mocowanie narzędzi w maszynie)

  • dobór narzędzi oraz oprzyrządowania maszyny w oparciu o dokumentację

  • analiza zużycia narzędzi, jakości wykonywanych elementów

  • raportowanie

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • umiejętności obsługiwania maszyn

  • zaangażowania

Lokalizacja: Chwałowice

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację poprzez formularz: https://servicetechnical.traffit.com/public/an/8762794cfe22aa92e4888d04f4f6cd76356a374c66513d3d , lub zapraszamy do kontaktu - 570 318 000, k.bajera@b8group.pl

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915