Operator CNC (frezarki 3 i 5 osiowe)

2024-09-17 ID OFERTY: 981123

Jeśli posiadasz solidne doświadczenie w pracy na frezarkach CNC z systemem Heidenhain i szukasz nowych wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie, mamy dla Ciebie idealną ofertę. Szukamy specjalistów, którzy nie tylko znają się na technologii CNC, ale także chcą rozwijać swoje umiejętności.

Miejsce pracy:
Sanok

System pracy: dwuzmianowy

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna obsługa frezarek CNC 3 i 5 osiowych z systemem sterowania Heidenhain

  • Montaż i ustawienie narzędzi oraz detali do obróbki

  • Realizacja produkcji zgodnie z dokumentacją technologiczną oraz specyfikacjami jakościowymi

  • Optymalizacja parametrów obróbki w celu maksymalizacji wydajności i jakości

  • Bieżąca kontrola jakości wytwarzanych elementów za pomocą narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz)

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze frezarek CNC z systemem Heidenhain

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i procesów obróbki skrawaniem

  • Praktyczne umiejętności w zakresie ustawiania maszyn, narzędzi i parametrów obróbki

  • Znajomość narzędzi pomiarowych i umiejętność precyzyjnego wykonywania detali

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia: 28,10 zł - 38 zł brutto/h

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego – specjalistyczne szkolenia i kursy

  • Refundację kosztów nauki (w tym studiów wyższych)

  • Fundusz socjalny z elastycznym wyborem świadczeń

  • Dofinansowanie do posiłków i napojów

  • Pracę od poniedziałku do piątku, z opcjonalnymi nadgodzinami w soboty

Jeśli szukasz pracy, w której docenia się Twoje doświadczenie i umiejętności, a jednocześnie oferuje możliwości dalszego rozwoju – to stanowisko jest dla Ciebie!

Aplikuj już dziś i dołącz do zespołu specjalistów!