Operator CNC - Frezarki

2024-08-08 ID OFERTY: 974735

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje kandydata na stanowisko:

Operator CNC

Miejsce pracy: Sanok

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA

Opis stanowiska:

  • Obsługa numerycznych maszyn CNC z systemem sterowania Heidenhain (frezarki 3 i 5 osiowe)

  • Przygotowanie i montaż narzędzi oraz obrabianego materiału na maszynę

  • Wykonywanie detali zgodnie z wymaganiami technologicznymi (przewodnik produkcyjny)

  • Kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu

Wymagania:

  • Znajomość systemu sterowania Heidenhain

  • Znajomość rysunku technicznego i praktycznej obsługi tokarek CNC

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi m.in. suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz itp.

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie 28,10 zł - 38 zł brutto/h (w zależności od umiejętności i doświadczenia)

  • Pracę dwuzmianową od poniedziałku do piątku (soboty sporadycznie)

  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia, kursy

  • Refundację kosztów nauki w szkolnictwie wyższym

  • Fundusz socjalny z możliwością wyboru świadczenia

  • Dofinansowanie do posiłków i napojów

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV.