Operator CNC - tokarki, frezarki - Оператор ЧПУ

2024-06-20 ID OFERTY: 963949

Twój zakres obowiązków

  • обслуживание и контроль работы станков с ЧПУ /токарных станков с ЧПУ, фрезерных станков

  • obsługa i kontrola pracy maszyn CNC/tokarek CNC, frezarek (obróbka metali)

Nasze wymagania

  • мужчины, женщины, можно без опыта работы, всему научим!

  • mężczyźni, kobiety, nie wymagamy doświadczenia zawodowego, wszystkiego Cię nauczymy!

To oferujemy

  • Место работы: Chwaszczyno (10 км от Гдыни\Сопота)

  • Что мы предлагаем:

  • - График работы: 3 смены 5 дней в неделю по 8 часов 6:00-14:00-14:00-22:00, 22:00-6:00 .

  • - Оплата 23 зл. нетто в час (без опыта) 25,5 зл. нетто в час (для соискателей с опытом на CNC)

  • - Жилье предоставляется, 300-400 зл в месяц

  • Co oferujemy:

  • - Miejsce pracy: Chwaszczyno (10 km od Gdyni\Sopotu)

  • - Harmonogram: 3 zmiany 5 dni w tygodniu po 8 godzin 6:00-14:00-14:00-22:00, 22:00-6:00.

  • - Stawka - 23 zł. netto za godzinę (bez doświadczenia) 25,5 zł netto za godzinę (dla kandydatów z doświadczeniem)

  • - Mieszkanie firmowe, 300-400 zł miesięcznie