Operator dźwiga

2024-09-03 ID OFERTY: 979371

Opis stanowiska

Twoim głównym obowiązkiem jest podnoszenie i opuszczanie materiałów budowlanych przyużyciu dźwigu wieżowego, na przykład na placu budowy, czy podnoszenie belek stalowych przy budowie biurowca. Twoi współpracownicy pracujący na ziemi przymocowują materiały do haka. Po podniesieniu na wymagane miejsce i wysokość współpracownicy na pierwszym poziomie biurowca odłączają belki. W budownictwie mieszkaniowym używa się żurawia samojezdnego. Jako operator dźwigu działasz z odpowiedzialnością i precyzją. Twoje najważniejsze obowiązki to:

  • Podnoszenie i opuszczanie materiałów na placu budowy

  • Wykonywanie wykopów budowlanych, wyrównywanie podłoża

  • Sprawdzenie masy ładunku

  • Wykonywanie konserwacji technicznej dźwigu

  • Utrzymywanie kontaktu z nadzorcą dźwigu

Nie może się wydarzyć żaden wypadek. Dlatego operator dźwigu zawsze ma wsparcie ze strony pracującego na ziemi nadzorcy dźwigu. To on zabezpiecza ładunek. Zawsze utrzymujecie ze sobą kontakt radiowy, ponieważ z kabiny nie zawsze wszystko widać.

Wymagania stanowiska

  • Holenderskie uprawnienia na dźwigi - warunek konieczny!

  • Uprawnienia na Manitou

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub włoskiego

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, kompetencji i efektywności

  • Darmowe zakwaterowanie

  • Bezpłatny transport z Polski na projekt oraz flotę samochodową na miejscu

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Nowoczesne narzędzia i wyposażenie

  • Stałą opiekę koordynatora

  • Dodatkowe benefity, w tym premie za pełną frekwencję