Operator hds oraz podnośnikowa koszowego

2024-10-15 ID OFERTY: 985965

Poszukujemy doświadczonych, pracowitych i zaangażowanych operatorów HDS oraz podnośników koszowych do pracy na terenie Śląska. Jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje i chcesz się rozwijać w dynamicznej firmie, zapraszamy do aplikowania!

Zakres obowiązków:

Operator HDS:
- Obsługa hydraulicznego dźwigu samochodowego (HDS).
- Załadunek i rozładunek materiałów budowlanych oraz innych ciężkich ładunków.
- Transport ładunków na krótkie odległości.
- Dbanie o stan techniczny urządzenia i wykonywanie podstawowych napraw.

Operator Podnośnika Koszowego:
- Obsługa podnośnika koszowego do prac na wysokościach.
- Wykonywanie prac wymagających dostępu do wysoko położonych miejsc.
- Zapewnienie bezpieczeństwa podczas pracy na wysokości.
- Dbanie o stan techniczny podnośnika

Nasze oczekiwania:

- Uprawnienia do obsługi HDS wydane przez UDT.
- Prawo jazdy kategorii C.
- Minimum pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku.
- Znajomość zasad bezpieczeństwa pracy.
- Uprawnienia do obsługi podnośników koszowych wydane przez UDT.
- Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości.

Naszym pracownikom zapewniamy:

- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
- Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.
- Praca od zaraz.