Operator koparki

2024-10-22 ID OFERTY: 986717

Opis

Firma Enerko Energy Sp. z o. o. poszukuje do pracy operatora nowej koparki

Obowiązki:

  • Prace ziemne i budowlane.

  • Obsługa koparki, koparko-ładowarki oraz innych maszyn budowlanych.

  • Nadzór nad stanem technicznym powierzonego sprzętu.

  • Przestrzeganie zasad BHP.

  • Wykonywanie wykopów oraz równanie terenu.

  • Umiejętność pracy w zespole i dbałość o powierzony sprzęt.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Uprawnienia do obsługi koparki, ładowarki.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Sumienność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy.

  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w różnych godzinach i warunkach.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Brak problemów nałogowych.

  • Mile widziane umiejętności pracy na wibromłocie.

  • Zaangażowanie i chęć do pracy.

  • Gotowość do pracy fizycznej również poza maszyną - mile widziane.

OFERUJEMY:

Dobre warunki pracy i zatrudnienia.

Zatrudnienie w stabilnej firmie działającej w branży budowlanej od wielu lat.

Praca od listopada.

Zapraszamy do przesłania CV rekrutacja@enerko.pl