Operator Linii Produkcyjnej | Murów

2024-03-27 ID OFERTY: 944188

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Operator Linii Produkcyjnej

Miejsce pracy: Murów

Darmowy dojazd m.in z miejscowości: Pokój, Wołczyn, Kluczbork lub dofinansowanie do własnego środka transportu!

Pracodawca chce Ci zaoferować:

  • Umowę o pracę – bez pośredników!

  • Wynagrodzenie na start: 4500zł brutto + dodatki za pracę zmianową i w godzinach nocnych

  • Roczną premię (do 7% rocznych zarobków)

  • Pełen pakiet benefitów, m.in.: wczasy pod gruszą, premie świąteczne, LuxMed za 1zł, prywatne ubezpieczenie grupowe i wiele innych

  • Dostęp do stołówki w miejscu pracy

Zadania:

  • Obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej;

  • Kontrola jakości procesu produkcyjnego;

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy oraz powierzoną maszynę.

Pracodawca od Ciebie oczekuje:

  • Dyspozycyjności do pracy na III zmiany;

  • Doświadczenia w pracy przy produkcji;

  • Podstawowej umiejętności obsługi komputera;

  • Mile widziane uprawienia na wózki widłowe.

Nie czekaj! Wyślij do nas swoje CV poprzez przycisk APLIKUJ

Przekaż ofertę znajomym - posiadamy wiele miejsc pracy i różne stanowiska!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca(małpa)ewl.com.pl