Operator maszyn

2024-02-02 ID OFERTY: 933312

GŁÓWNE ZADANIA:

  • obsługa maszyn produkcyjnych

  • przygotowywanie maszyn do pracy - przezbrajanie i ustawianie maszyny

  • dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyn

  • dbanie o stan techniczny maszyny oraz czystość na stanowisku pracy

  • nadzór nad bieżącą pracą i parametrami urządzenia

  • dokumentowanie i kontrolowanie prawidłowości rozliczeń procesu produkcyjnego

  • przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych

WYMAGANIA:

  • zmysł techniczny

  • dbałość o stan techniczny maszyny

  • rzetelność, samodzielność

  • chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

  • przyjazne środowisko pracy, w którym dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wolne weekendy

  • pakiet wdrożeniowy: przeszkolenie, wsparcie organizacyjne i opiekę doświadczonych pracowników

  • zniżka do  Calypso Fitness Club

  • świadczenia Bożonarodzeniowe

  • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia dla pracownika i jego rodziny

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji w formacie doc lub pdf na adres rekrutacja@padmagroup.eu z dopiskiem OPERATOR Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Spółki z Grupy PADMA z siedzibą w Suwałkach zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).
Jeżeli chcecie Państwo, aby Wasze zgłoszenie było procedowane także w przyszłych rekrutacjach prosimy o dołączenie następującej klauzuli:
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółki z Grupy PADMA z siedzibą w Suwałkach moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Współadministratorami Pani/Pana danych osobowych są Spółki z Grupy PADMA. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Więcej informacji o procesie przetwarzania oraz przysługujących Ci prawach znajduję się pod linkiem http://www.padmaart.pl/klauzula_grupa.pdf