Operator maszyn

2024-06-21 ID OFERTY: 964047

 Praca w Pruszkowie!

 Stanowisko: Operator Maszyny Wykrawającej

 Lokalizacja: Pruszków

 Opis stanowiska:

  • Przygotowanie oraz obsługa maszyny wykrawającej

  • Nadzór nad jakością produktów wykonanych

  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn

 Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziana znajomość obsługi maszyn: Bobst 106 vision cut, Bobst 103 ER, Bobst 104 ER

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

  • Umiejętność czytania dokumentacji

 Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bonus motywacyjny + premia uznaniowa

  • Opieka medyczna, ŹFSŚ, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

  • Praca w międzynarodowej firmie

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV  lub kontakt telefoniczny 515 599 882

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę!