Operator maszyn

2024-08-30 ID OFERTY: 978918

Opis stanowiska

Obsługą maszyn produkcyjnych
Ustawianiem parametrów zgodnie z danym zamówieniem
Terminowym realizowaniem harmonogramu produkcji
Przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
Dbaniem o stanowisko pracy

Wymagania stanowiska

Zaangażowaniu i motywacji do pracy
Chęci podjęcia pracy na dłużej
Umiejętności pracy w grupie
Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym
Doświadczenie w pracy produkcyjnej będzie mile widziane

Oferujemy

Wynagrodzenie stałe + premie
Umowa o pracę tymczasową lub umowa o pracę
Pracę po 8 lub nawet 12 godzin dziennie
Rozwoju zawodowy w strukturach firmy - rozbudowana matryca kompetencji, od poziomu Ucznia do poziomu Eksperta, za czym idzie wzrost wysokości wynagrodzenia
Możliwość przyuczenia do stanowiska pracy
Pakiet szkoleń wewnętrznych
Pracę w przyjaznym środowisku

Przemysł / Produkcja