Oferta z portalu FACHPRACA.pl - Praca dla fachowców. Tu znajdziesz tysiące ofert pracy dla fachowców z Polski i z zagranicy.

Operator maszyn CNC

2022-07-26 ID OFERTY: 736361

Poszukujemy Operatorów Maszyn CNC

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie,

  • kontrola jakościowa produktów,

  • ustawianie parametrów i kontrola maszyn.

Od naszego kandydata oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku najlepiej na maszynach tokarskich i automatach wzdłużnych

  • znajomości rysunku technicznego

  • wykształcenia min. średniego technicznego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym,

  • ubezpieczenie grupowe na życie