OPERATOR MASZYN CNC

2024-05-10 ID OFERTY: 953612

Operator / ustawiacz frezarek CNC

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie, w przyjaznej atmosferze

  • pracę w ciekawym i innowacyjnym obszarze, w intensywnie rozwijającej się branży

  • atrakcyjne warunki wynagradzania

  • dodatki płacowe, w tym: premie, dodatek dojazdowy, dodatek do pracy w systemie 4-brygadowym

  • benefity pozapłacowe, w tym: dofinansowanie do posiłków, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna, preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie, świadczenia z ZFŚS

  • komfortowe zaplecze socjalne

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC do obróbki skrawaniem metali

  • wykształcenie techniczne

  • umiejętność samodzielnego dobierania  parametrów obróbki, ustawienia narzędzi oraz diagnozowania i usuwania ewentualnych problemów technicznych

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego maszynowego

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi i obsługa urządzeń pomiarowych

  • podstawowa znajomość obsługi sterowania MAZATROL oraz doświadczenie we frezowaniu w więcej niż trzech osiach

  • mile widziane dodatkowe szkolenia z zakresu obsługi maszyn CNC

  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym 12-godzinnym w rozkładzie: 3 dni pracy – 3 dni wolne

Główne zadania:

  • obsługa i programowanie pięcioosiowych frezarek CNC

  • samodzielne ustawienie maszyny CNC

  • uruchomienie procesu produkcji oraz zapewnienie wysokiej jakości detali zgodnych z rysunkiem technicznym

  • współpraca z zespołem technologów i specjalistów kontroli jakości w celu osiągnięcia wymaganej jakości i tolerancji

  • monitorowanie procesu obróbki oraz dokonywanie ewentualnych korekt

  • dbałość o zachowanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zapraszam do kontaktu

Izabela Hińcza

Tel. 602-351-913

E-mail izabela.hincza@manpower.pl