Operator Maszyn CNC

2024-06-14 ID OFERTY: 962300

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje chętnych osób do pracy na stanowisku: Operator Maszyn CNC

Miejscowość: Osiek (koło Olkusza)

Specyfikacja zakładu: Stamping – produkcja elementów tłoczonych z blach oraz taśm

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość kodów G oraz cykli obróbczych

  • Znajomość systemu sterowania Fanuc

  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku

  • Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych

  • Wyobraźnia przestrzenna, kreatywność, dokładność

  • Orzeczenie o niepełnosprawności - mile widziane

Zakres obowiązków:

  • Praca na stanowisku operatora maszyn CNC - FREZARKI

  • Dobór parametrów obróbki

  • Przygotowanie narzędzi i materiałów do pracy

  • Kontrola jakości wykonywanych detali

  • Przygotowanie i właściwe uzbrojenie maszyny

  • Nadzorowanie całokształtu procesów związanych z obróbką mechaniczną

  • Podstawowa konserwacja maszyn- przeglądy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie i zależne od wiedzy oraz doświadczenia

  • Umowa o prace

  • System pracy: 2 zmiany (pon-pt; 6-14, 14-22)

  • Premie świąteczne

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy.