Operator maszyn CNC / Łódź / dwie zmiany

2024-06-21 ID OFERTY: 964048

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286.

Aktualnie, dla Naszego Klienta szukamy osób na stanowisko: Operator maszyn CNC.

Lokalizacja: Łodź ul. Krzemieniecka.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie, które możesz ustalić na rozmowie w firmie,

  • umowa o pracę,

  • pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00),

  • wsparcie rekrutera na każdym etapie rekrutacji.

Zakres obowiązków:

  • ustawianie prasy krawędziowej pod dany element według rysunku technicznego,

  • wyginanie elementów z blachy (zaginanie blachy),

  • rzetelne wykonywanie swoich obowiązków,

  • sumienność, uczciwość.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,

  • dobra znajomość rysunku technicznego,

  • dyspozycyjność (praca w równoważnym systemie czasu pracy),

  • duża motywacja do pracy.

Jeśli zainteresowała Cię oferta pracy, zapraszamy do składania swoich aplikacji lub kontaktu: 571 243 498