Operator Maszyn CNC z doświadczeniem lub do przyuczenia * od 4 500 na rękę

2024-10-14 ID OFERTY: 985830

Bardzo stabilny pracodawca poszukuje Operatorów Maszyn CNC. Praca dla osób z doświadczeniem lub chętnych do przyuczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio.

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio

  • zatrudnienie w stabilnej firmie

  • pracę od pon. do pt. na 3 zmiany (07-15, 15-23, 23-05 lub 22-06)

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia: 4500 netto podstawy + dodatki

  • pełne przeszkolenie

Zadania

  • obsługa maszyn

  • ustawianie parametrów

  • kontrola jakości

  • raportowanie

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku lub chęci do nauki/przeszkolenia

  • rzetelności

  • zaangażowania

Lokalizacja: Chwałowice 37-455

Osoby zainteresowane prosimy o przesłania zgłoszenia, lub kontakt telefoniczny: 570 318 000, k.bajera@b8group.pl

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915