Operator maszyn do obróbki drewna

2023-10-10 ID OFERTY: 899667

Oferujemy :

Pracę w międzynarodowym środowisku

Zatrudnienie na umowę o pracę - bezpośrednio z naszym klientem

Atrakcyjne wynagrodzenie plus premia

Partycypację w kosztach dojazdu

Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

Dodatkowe ubezpieczenie na życie dla pracownika oraz członków rodziny

Wymagania :

Wykształcenie zawodowe lub średnie (preferowane techniczne)

Minimum kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej

Doświadczenie w obsłudze maszyn (automatów) do obróbki drewna lub innych materiałów

Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, samodzielność i zorientowanie wynik

Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym

Zakres obowiązków :

Ustawianie i obsługa maszyn (strugarek) do obróbki drewna (posuwy, obroty, dociski, itp.)

Kontrola obrabianego w maszynie materiału pod kątem jego zgodności z zadanymi parametrami obróbki

Dokonywanie zmian ustawień i drobnych modyfikacji w trakcie obróbki materiału

Zgłaszanie usterek i wszelkich niezgodności Kierownikowi Produkcji

Dbanie o bezpieczne i higieniczne warunki pracy w podległym obszarze

Skontaktuj się za mną lub aplikuj bezpośrednio

- 660 752 504

renata.kawalec@manpower.pl

Oferta dotyczy pracy stałej

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412)