Operator Maszyn do Obróbki Metalu – umowa o pracę u pracodawcy

2024-10-17 ID OFERTY: 986134

Spółka z tradycją i wieloletnim doświadczeniem na rynku, lider w swojej branży, prowadzi obecnie rekrutację dając możliwość rozwoju i stabilne zatrudnienie.

Zakres obowiązków Operatora:

  • ustawianie i obsługa maszyn do obróbki metali frezarki konwencjonalne lub/i CNC,

  • pomiary wytworzonych wyrobów, konserwacja maszyn, usuwanie prostych usterek,

  • realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z harmonogramem,

  • rejestrowanie/raportowanie zdarzeń produkcyjnych.

Wymagamy:

  • znajomości obsługi urządzeń do obróbki skrawaniem w metalu (tokarki, szlifierki, drążarki),

  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej,

  • umiejętności  posługiwania się precyzyjnymi narzędziami kontrolno-pomiarowymi.

  • Zapraszamy do aplikowania również absolwentów szkół zawodowych lub średnich

To oferujemy:

  • wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od doświadczenia między 4700 zł – 5040zł brutto + premie + dodatki,

  • cezpłatny dojazd do pracy z 3 punktów zbiorczych w Warszawie,

  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną w LuxMed,

  • dofinansowanie do programu sportowego Benefit Systems,

  • zapewniamy odzież roboczą,

  • szkolenie przygotowujące do pracy na nowoczesnych maszynach typu CNC w technologii obróbka skrawaniem,

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Aplikuj już dziś i dołącz do zgranego zespołu.