Operator maszyn introligatorskich

2024-10-01 ID OFERTY: 983728

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się drukarni, poszukujemy osoby na stanowisko: OPERATOR MASZYN INSTROLIGATORSKICH

Zakres obowiązków
 • Wykonywanie pracy zgodnie z obowiązującymi standardami
 • Przestrzeganie i realizacja obowiązujących procedur
 • Dbanie o terminowe i planowe wykonywanie prac
 • Obsługa maszyn introligatorskich (falcerka, krajarka, binder, trójnóź)
 • Obsługa maszyn do laminowania, lakierowania UV, tłoczenia, hot-stampingu, sztancowania
 • Obsługa maszyn drukujących (arkuszowe offsetowe (Heidelberg), zwojowe, cyfrowe)

Poszukiwane kompetencje
 • Wykształcenie min. zawodowe,
 • Preferowane doświadczenie w branży poligraficznej
 • Zorientowanie na jakość, rzetelność, dokładność i dbałość o szczegóły
 • Gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany po 8 godzin / 2 zmiany po 10 godzin w zależności od obsługiwanej maszyny)

Oferujemy
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kompetencji
 • Rozwój zawodowy dzięki szkoleniom
 • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego