Operator maszyn, możliwość rozwoju, praca od zaraz

2023-11-13 ID OFERTY: 910258

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością rozwoju i późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez naszego klienta

  • Praca na pełny etat

  • Praca w systemie 3 zmianowym

  • Wynagrodzenie zasadnicze 3900 zł brutto

  • Stały dodatek 500 zł brutto

  • Premia miesięczna do 700 zł brutto

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Premię za polecenie pracownika do pracy

  • Opieka Konsultanta Manpower

  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium

Zadania:

· Obsługa automatycznej linii produkującej maty

· Kontrola wzrokowa wyprodukowanych części

· Uzupełnianie dokumentów związanych z produkcją (krótkie dzienne raporty nt. ilości wyprodukowanych sztuk)

· Przestrzeganie wewnętrznych zasad (bhp i instrukcji pracy)

· Dbanie o maszyny i urządzanie na których pracujesz (zgłaszanie awarii, utrzymywanie porządku)

Wymagania:

· Chęć do pracy

· Dyspozycyjność do pracy zmianowej

· Motywacja i zaangażowanie w pracę

· Uczciwość i sumienność

· Mile wiedziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412)