Operator Maszyn - OD ZARAZ

2024-07-24 ID OFERTY: 971935

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także pracowników liniowych. Swoimi działaniami wspieramy głównie Przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej, logistycznej, a także innych. Obecnie dla Naszego klienta, firmy z branży budowlanej poszukujemy pracownika na stanowisko Operatora Maszyn w Iławie

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń sterowanych za pomocą operatorskiego panelu komputerowego (przesuwnica)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę, bezpośrednio z klientem

  • Wynagrodzenie 30 zł/h brutto + premie

  • Benefity pozapłacowe, m.in. Multisport, prywatna opieka medyczna Enel-Med

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Punktualność

  • Samodzielność

  • Dokładność wykonywanych zadań

  • Mile widzane doświadczenie w podobnej produkcji

  • Mile widziana znajomość podstawowych zagadnień z obszaru mechaniki i/lub elektryki, elektroniki

Tel: 575 077 772

Mail: marika.dybek@motivated.pl