Oferta z portalu FACHPRACA.pl - Praca dla fachowców. Tu znajdziesz tysiące ofert pracy dla fachowców z Polski i z zagranicy.

Operator maszyn pakujących

2024-07-10 ID OFERTY: 968567

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn pakujących

  • Ocena stanu maszyn, konserwacja i usuwanie prostych usterek

  • Pakowanie pieczywa i wyrobów cukierniczych na maszynach pakujących

  • Przygotowanie urządzeń i narzędzi do pracy

  • Pobieranie i dostarczanie materiałów potrzebnych do produkcji

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na materiały eksploatacyjne

  • Prawidłowe oznaczenie produktów

  • Pomoc przy krojeniu i przygotowywaniu pieczywa do pakowania

  • Utrzymanie w czystości urządzeń, narzędzi oraz stanowiska pracy

  • Regularne uzupełnianie dokumentacji i formularzy

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność rozpoznawania problemów technicznych oraz szybkie i przemyślane ich rozwiązywanie

  • Pracy w systemie zmianowym

  • Zdolności organizacyjne, dokładność i zdyscyplinowanie

  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie

  • Wynagrodzenie 6600 zł/brutto

  • Możliwość udziału w kursie języka angielskiego