Operator maszyn produkcyjnych

2024-09-18 ID OFERTY: 981395

Dla naszego Klienta, jednego z największych producentów suchej karmy dla zwierząt domowych w Europie poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Krzepice, k. Częstochowy

Wymiar pracy: pełny etat, praca stacjonarna

Zakres obowiązków

  • obsługa nowoczesnych maszyn produkcyjnych / pakujących

  • wypełnianie raportów produkcyjnych

  • kontrolowanie przebiegu procesu oraz jakości produkowanych wyrobów

  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

  • realizacja planów produkcyjnych

Wymagania

  • zaangażowanie, sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • chęć i umiejętność pracy w zespole

  • podstawowe umiejętności obsługi komputera

  • doświadczenie w pracy na produkcji (branża spożywcza będzie dodatkowym atutem)

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • praca w systemie 3 zmianowym

Oferujemy

  • stałą, długoterminową i pewną pracę w stale rozwijającej się firmie

  • wysokie wynagrodzenie w zależności od umiejętności, doświadczenia i zaangażowania

  • liczne premie i dodatki

  • praca w nowoczesnym parku maszynowym

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość awansu i podwyżki wynagrodzenia

  • praca w małym, zgranym zespole w koleżeńskiej atmosferze

  • praca w Krzepicach