Operator Maszyn Produkcyjnych (do nauki) / Rzakta-Mińsk

2023-10-24 ID OFERTY: 904027

Chcesz:

  • zdobyć pierwsze doświadczenia w obszarze produkcji?

  • pracować w ciągle rozwijającej się branży opakowaniowej?

  • mieć kontakt z nowoczesnymi technologiami?

  • być zatrudnionym w stabilnej firmie?

Jeśli tak, zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Operator Maszyn (do nauki)

Wynagrodzenie: 5400 – 5700 brutto

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie KGL

  • pracę w systemie zmianowym (12h)

  • szkolenia stanowiskowe

  • świadczenia z funduszu socjalnego (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)

  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera

  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną) od początku zatrudnienia

  • kartę Multisport

  • domki wypoczynkowe na Mazurach

  • transport do miejsca pracy z Mińska Mazowieckiego

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie procesu produkcji poprzez wykonywaniu prac okołoprodukcyjnych: paletowanie i owijanie kartonów, porządek na hali produkcyjnej

  • po przeszkoleniu i awansie – obsługa maszyn produkcyjnych

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

  • bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz czystość maszyn

Nasze wymagania:

  • chęć nauki i pracy w branży opakowań

  • motywacja i zaangażowanie

  • umiejętności pracy w zespole

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-18 / 18-6)