Operator Maszyn - Program Szkoleniowy

2024-09-11 ID OFERTY: 980546

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa i pracowników na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

 Lokalizacja – Tczew

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn poligraficznych (składająco - sklejających oraz sztancujących),

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy i na powierzonych maszynach,

  • W ramach Programu Szkolenia Operatorów szukamy osób, które pod okiem trenera będą się uczyć samodzielnej obsługi sztancujących. Zapłacimy za czas szkolenia (trwające do 6 miesięcy), po szkoleniu zapewniamy zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta dla najlepszych uczestników programu.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Umiejętność pracy pod presją zadań i czasu.

Oferujemy:

  •  Pracę od zaraz

  •  Wynagrodzenie na czas szkolenia oraz atrakcyjne zarobki po okresie szkoleniowym

  • Dedykowanego trenera przez cały okres szkolenia

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Możliwość zdobycia cennej wiedzy oraz doświadczeń

  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami w miłym i przyjaznym środowisku (klient zdobył wyróżnienie w kategorii ‘Duży Pracodawca Roku Powiatu Tczewskiego’ Edycja 2021)

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na czas szkolenia, po tym okresie zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta na podstawie umowy o pracę dla najlepszych uczestników Programu.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą bardzo proszę o przesłanie CV na adres email: tczew@grupaprogres.pl , w tytule emaila wpisując nazwę stanowiska.

Klauzula RODO

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt(at)grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Inspektorem Ochrony Danych jest grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku - art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 9546WE (RODO)