Operator maszyn rolniczych 35 - 40 zł NETTO

2024-07-30 ID OFERTY: 972991

Do firmy działającej w branży kształtowania terenów zielonych, poszukujemy Operatora maszyn rolniczych. Do współpracy stałej!

Miejsce pracy: Rolantowice + praca w terenie

Oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę na 1 zmianę od pon do pt (7:00-15:00) + nadgodziny;

  • wynagrodzenie od 35 - 40 zł NETTO za godzinę;

  • współpracę stałą.

Obowiązki

  • obsługa maszyn rolniczych w tym koparki – ładowarki;

  • prace fizyczne;

  • prace ogrodowe.

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze koparko – ładowarki;

  • polskie uprawnienia do obsługi koparko – ładowarki.

Zapraszamy do aplikowania za pomocą przycisku "Aplikuj", po więcej pytań zapraszamy pod 570 972 000.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915