Operator Maszyn Specjalnych

2023-07-10 ID OFERTY: 868605

MIEJSCOWOŚĆ: Opole
SYSTEM PRACY:3 zmiany
WYNAGRODZENIE: Okres próbny – 25 zł/h
Po okresie próbnym - 26 zł/h

Opis stanowiska:

Praca na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych - wytwarzanie elementów aluminiowych dla branży automotive

Przeprowadzanie kontroli jakości wytwarzanych elementów - wymiarowej oraz jakościowej

Weryfikacja stanu technicznego maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej

Odpowiednie ustawianie parametrów na maszynach

Współpraca z działem Utrzymania Ruchu w zakresie awarii

Wymagania

Wykształcenie średnie techniczne

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku na produkcji

Umiejętność technicznego myślenia

Zdolności techniczne

Możliwość pracy na trzy zmiany

Chęć do pracy w zespole i zaangażowanie

Oferujemy:

Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę, w oparciu o umowę o pracę

Wynagrodzenie stałe plus premie

Prywatna opieka medyczna finansowana przez firmę ( także możliwość ubezpieczenia grupowego)

Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz jasne warunki rozwoju zawodowego

Pakiet dodatkowych i niestandardowych benefitów, m.in.: dofinansowanie do posiłków, premie świąteczne oraz premie za wnioski racjonalizatorskie, dofinansowanie do studiów, bezpłatne porady prawne.