Operator Maszyn, zarabiaj do 6200 zł brutto

2024-04-04 ID OFERTY: 945842

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także pracowników liniowych. Obecnie dla naszego klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy Operatorów Maszyn Produkcyjnych w miejscowości Radomsko.

Wymagania:

  • Wykształcenie o profilu mechanicznym,

  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym,

  • Mile widziane uprawnie na wózki jezdniowe,

  • Doświadczenie nie jest wymagane jednak będzie dodatkowym atutem!

Warunki pracy:

  • Wynagrodzenie 5500- 6200 pln brutto (podstawa + system premiowy),

  • Benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą, paczki na święta, dofinansowanie karty Multisport,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, uzyskania uprawnień.

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę.

Obowiązki:

  • Obsługa urządzeń przy linii produkcyjnej,

  • Bieżący nadzór nad zaopatrzeniem linii produkcyjnej w surowiec,

  • Monitorowanie i utrzymanie produkcji na wymaganym poziomie,

W przypadku zainteresowania ofertą lub pytań zachęcam do kontaktu

E-mail: marika.dybek@motivated.pl

Tel: 575077772