Operator montażu i produkcji

2024-10-10 ID OFERTY: 985421

Do zakładu produkcyjnego działającego w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych poszukujemy pracowników na stanowisko Operator montażu i produkcji

Jeśli nie masz dużego doświadczenia, ale szukasz pracy stabilnej na podstawie umowy o pracę - dobrze trafiłeś!

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska - zapewniamy dojazd z Wrocławia!

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową - różni się to od zwykłej umowy o pracę tylko faktem, że jesteśmy agencją - należy się Tobie to samo co i innym ;)

  • wynagrodzenie podstawowe 4500 brutto miesięcznie;

  • premię frekwencyjno-wydajnościową - do 600 zł brutto miesięcznie;

  • pracę od poniedziałku do piątku - weekendy masz całkiem wolne;

  • pracę w systemie pracy 3 zmianowym (6-14-22) - za zmiany nocne dostajesz dodatek zgodnie z kodeksem pracy ;)

  • dofinansowanie do dojazdów do 300 zł lub dojazd autobusem pracowniczym;

  • ciekawą pracę, gdzie będziesz mógł zdobyć nowe doświadczenia.

Obowiązkiv

  • obróbka wyrobów z wtryskarek;

  • pakowanie wyrobów z wtryskarek;

  • montaż wyrobów (branża medyczna i pozamedyczna);

  • reagowanie na nieprawidłowości w procesie;

  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej;

  • raportowanie realizacji planu i problemów.

Wymagania

  • podstawowa umiejętność obsługi maszyn;

  • zdolności manualne, techniczne;

  • dyspozycyjność na wszystkie 3 zmiany.

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij swoje zgłoszenie, nie wymagamy CV, ale będzie nam miło jeśli go prześlesz.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości zadzwoń pod 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915