Operator / Operatorka maszyn*pn-pt*2zm

2024-03-21 ID OFERTY: 943131

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy Operatorów / Operatorek maszyn z doświadczeniem.

Zapewniamy zatrudnienie w stabilnej organizacji, z nowoczesnym parkiem maszynowym i czystą produkcją.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2zm (6-14,14-22), dla chętnych możliwa praca w godzinach dodatkowych lub w weekendy

  • na początek: umowa zlecenie, ze stawką 31zł/h brutto, po okresie próbnym wzrost wynagrodzenia + benefity,  (student brutto=netto)

  • benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, paczki świąteczne

  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności - pakiet szkolenia

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych (np. kartoniarki, nalewarki, foliarki, falcerki), kalibracja, ustawianie parametrów

  • praca na panelach PLC

  • przezbrajanie i regulacja maszyn

  • kontrola jakości, pakowanie produktu

  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

Oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze maszyn

  • chęci do nauki i  podjęcia pracy długoterminowej

  • mile widziane osoby z doświadczeniem na produkcji spożywczej, farmaceutycznej

Do aplikowania zapraszamy też obcokrajowców ze znajomością j. polskiego.

Lokalizacja: Warszawa: Białołęka, ul. Marywilska

Jesteś zainteresowany/a zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny lub kontaktu telefonicznego - 570 318 000, chętnie przekażemy szczegóły oferty.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915