Operator / Operatorka maszyny drukującej

2024-06-03 ID OFERTY: 958931

Edelmann Poland Sp. z o.o.: Jesteśmy częścią Edelmann Group i liderem w produkcji opakowań kartonowych w Polsce. Wyróżnia nas wysoka jakość dostarczanych wyrobów i najnowsze procesy produkcyjne. Obsługujemy głównie klientów z branży farmaceutycznej i kosmetycznej. To dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników osiągamy sukcesy.

Zakres obowiązków:
Obsługa maszyn drukujących (m.in. Heidelberg, Roland, KBA)Wstępna kontrola jakości wyprodukowanego towaru
Realizacja produkcji zgodnie z przedstawionym planem
Praca zgodnie z zasadami Lean (5S, Kaizen)
Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
Przestrzeganie zasad BHP i ppoż.

Poszukiwane kompetencje:
Doświadczenie na podobnym stanowisku (dla osób z mniejszym doświadczeniem oferujemy program wdrożenia do pracy, szkolenia na samodzielne stanowisko)
Mile widziane wykształcenie poligraficzne
Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym ze względu na pracę w zespole (warunek konieczny)
Zdolności manualne i dokładność
Zaangażowanie i rzetelność
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
Pracę w systemie 3 zmianowym (6-14:00; 14-22:00; 22-6:00)
Wynagrodzenie podstawowe (stawka godzinowa) + premia
Prywatną opiekę medyczną
Dofinansowanie do pakietów sportowych
Pracę w firmie promującej kulturę organizacyjną nastawioną na ludzi, ich rozwój i współpracę
Szkolenia i szansę na rozwój zawodowy
Gratyfikację finansową za polecanie pracowników w ramach programu rekomendacji pracowników
awę i herbatę oraz świeże owoce
Świadczenia świąteczne
Dofinansowanie do wypoczynku ("wczasy pod gruszą")