Operator Pieców Topialnych (odlewnia, produkcja) - Dąbrowa Górnicza

2024-06-05 ID OFERTY: 959621

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Operator Pieców Topialnych

Miejscowość: DĄBROWA GÓRNICZA

Specyfikacja zakładu: AUTOMOTIV - PRODUKCJA LUSTEREK SAMOCHODOWYCH

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia UDT

  • Minimum 6 msc oświadczenia w obsłudze wózka widłowego wraz z wymianą butli gazowej

  • Gotowość do pracy w systemie 4–brygadowym

  • Mile widziane uprawnienia SEP E-G1/G2/G3 lub doświadczenie na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wózka widłowego oraz kadzi do transportowania ciekłego aluminium

  • Topienie metalu w piecach odlewniczych

  • Obsługa pieców topialnych oraz odlewniczych

  • Transport ciekłego metalu z pieców głównych (szybowych i tyglowych) do pieców zgodnie z obowiązującymi instrukcjami pracy

  • Nadzór nad PROCESEM ODLEWNICZYM

  • Obsługa urządzenia do odgazowania i wygrzewania kadzi

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Wynagrodzenie: DO 6.500 zł /brutto miesięcznie (38,69zł /h) w zależności od poziomu doświadczenia/uprawnień

  • Po przepracowanym pełnym miesiącu karta Edenred (żywnościowa) - doładowywana na 300 zł/msc

  • System pracy: 4 brygadowy (2 dni 6-14, 2 dni 14-22, 2 dni 22-6, 2 dni wolne)

  • Dodatek do systemu 4B - 409zł brutto

  • Zorganizowany dojazd do miejsca pracy z kierunków: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Będzin

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy.