Operator pieca indukcyjnego - produkcja

2024-09-06 ID OFERTY: 979991

Human&Hunter Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów.

Nr 6664 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydata na stanowisko: Operator produkcyjny

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza.

W Human&Hunter czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z zakładem,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy – około 6 200 zł brutto/m-c,

  • możliwość zdobycia uprawnień na obsługę wózka widłowego, obsługę suwnic oraz na eksploatację urządzeń i sieci (E1, E2),

  • ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny dla pracowników,

  • kartę Multisport lub OK SYSTEM dla pracownika i członków jego rodziny,

  • system nagród KAIZEN,

  • system benefitów socjalnych w postaci wczasów pod gruszą, dofinansowań do kolonii dla dzieci, paczek świątecznych,

  • bony żywieniowe,

  • transport pracowniczy z wielu miejscowości,

  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • stała współpraca z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zakres zadań:

  • obsługa pieca indukcyjnego w dziale topienia (Melting Area), praca z żeliwem,

  • przygotowanie wytopu zgodnie ze specyfikacją i wymogami oraz załadunek wytopu do pieca zalewowego,

  • dbałość o porządek w miejscu pracy oraz przestrzeganie norm BHP.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • doświadczenie jako pracownik huty, odlewni lub w zawodach pokrewnych,

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym.