Operator Produkcji

2024-09-10 ID OFERTY: 980385

Operator Produkcji- Montaż

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Główne obowiązki:

  • Obsługa linii montażu ręcznego,

  • Dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy,

  • Samokontrola jakości dostarczonych i wytworzonych materiałów,

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne przełożonemu,

  • Zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń.

Jakie mamy oczekiwania wobec Kandydata:

  • Umiejętności manualne, praca z małymi elementami,

  • Umiejętność posługiwania się wkrętarkami i urządzeniami na stanowisku,

  • Umiejętność radzenia sobie z presją czasu (praca wg. zadanego UPH na linii),

  • Dobra komunikacja ( praca w międzynarodowym środowisku),

  • Umiejętność radzenia sobie ze zmianą (częste zmiany stanowisk, linii produkcyjnych w zależności od potrzeb produkcji),

  • Dostępność pracy w systemie 3 zmian ( poniedziałek-piątek),

  • Punktualność, obowiązkowość i otwartość na naukę.

Twoim atutem będzie:

  • Znajomość maszyn THT i SMT.

Co chcemy Tobie zaproponować, jak będziesz u nas pracował:

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy,

  • Premię stażowo-frekwencyjną,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Kartę MultiSport,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Dofinansowanie do posiłków w aplikacji SmartLunch,

  • Szereg świadczeń z ZFŚS takich jak dofinansowanie wypoczynku, Świąt, paczki dla najmłodszych.

  • Oferujemy bezpłatny dojazd z Wałbrzycha i okolic, Świebodzic, Świdnicy i Dzierżoniowa.