operator produkcji

2024-09-25 ID OFERTY: 982506

Potrzebujesz pracy od zaraz?  Jesteś gotowy do pracy na produkcji? Mamy dla Ciebie świetną ofertę w Krośnie! Nie czekaj, aplikuj już teraz – umówimy Cię na spotkanie rekrutacyjne lub przedstawimy ofertę telefonicznie!

Poleć ofertę swoim znajomym i zacznijcie pracę razem!

nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)

  • stałe wynagrodzenie

  • premia miesięczna

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę sportową

  • benefity Randstad: zniżki na zakupy on-line w wybranych sklepach, pizzeriach lub kawiarniach,   niższe ceny biletów do kina, teatru itp.

  • dostęp do ubezpieczenia grupowego

  • opiekę konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i okresu zatrudnienia

  • możliwość rozwoju  i nauki nowoczesnych metod produkcji

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • zapewnienie ciągłości produkcji w oparciu o obowiązujące procedury

  • bieżąca kontrola nad produktem

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (po 8 godz.)

  • sumienności, skrupulatności w wykonywaniu zadań i chęci do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia