Operator sklejarki

2024-07-17 ID OFERTY: 970141

W związku z rozwojem zakładu naszego klienta - lidera w produkcji opakowań dla różnych branż - poszukujemy pracowników na stanowisko: OPERATORA SKLEJARKI

Zakres obowiązków
 • realizacja procesu klejenia zlecenia zgodnie z dokumentacją produkcyjną i normami jakościowymi,
 • dbałość o czystość i stan techniczny maszyny klejącej i zgłaszanie nieprawidłowości w jej pracy,
 • nadzór nad pracą pakowaczy i pracowników obsługi maszyny i udzielanie im wskazówek technicznych, pomoc w ustawianiu urządzeń peryferyjnych sklejarki,
 • raportowanie wykonanych czynności produkcyjnych pod kątem czasowym i ilościowym, zgłaszanie i wyjaśnianie niezgodności, postępowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie instrukcjami i procedurami - w tym w zakresie doskonalenia systemu zarządzania,

Poszukiwane kompetencje
 • umiejętność pracy w zespole,
 • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
 • sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
 • gotowość do podjęcia pracy w systemie III zmianowym,

Oferujemy
 • umowa o pracę na pełen etat,
 • możliwość rozwoju,
 • dla osób z doświadczeniem wynagrodzenie ustalane indywidualne,
 • bony Sodexo,
 • Karta MultiSport,
 • Bony Świąteczne,
 • System polecenia pracowniczego