Operator sprzętu magazynowego

2024-09-02 ID OFERTY: 979274

IPF Global Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 7799.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku Operatora sprzętu magazynowego.

Oferujemy:

  • Stabilne i bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie

  • Pracę w godzinach 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku (możliwe nadgodziny)

Obowiązki:

  • Obsługa sztaplarki i innych wózków widłowych w celu przenoszenia, układania i rozładunku towarów

  • Załadunek i rozładunek materiałów zgodnie z procedurami magazynowymi

  • Przemieszczanie towarów wewnątrz magazynu oraz na teren zakładu

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych