Operator wózków i ładowarek teleskopowych/Monter

2024-04-17 ID OFERTY: 948930

Opis stanowiska

  • obsługa wózków widłowych i ładowarek teleskopowych

  • układanie kabli

  • skręcanie konstrukcji

  • montaż paneli fotowoltaicznych

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie minimum1-2 lat jako operator

  • mile widziane doświadczenie jako monter paneli fotowoltaicznych

  • uprawnienia WJO kat. 1

  • umiejętność obsługi wózków widłowych (na gąsieniacach) oraz ładowarek teleskopowych

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy fizycznej

  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta

  • umowa zlecenie

  • wynagordzenie 43 zł netto/godz. (pierwsze 3 miesiące), następnie wynagrodzenie między 13 000-16 000 zł netto/miesiąc

  • pracę od poniedziałku-soboty (7-18)

  • darmowe zakwaterowanie

  • darmowy transport na projekt do Niemiec

  • karta Multisport

  • program Multilife