Operator wózka widłowego Łubna

2024-04-15 ID OFERTY: 948260

Opis stanowiska

Project Plus HR sp. z o.o. to międzynarodowa Agencja Pracy, znana z dbałości o swoich pracowników, zapewniająca pełne wsparcie przez cały okres zatrudnienia. Naszym mottem jest hasło - Z NAMI ŁATWIEJ…

Dzięki lokalnym biurom, zlokalizowanym w pobliżu miejsc pracy, zatrudnieni przez nas pracownicy otrzymują pełne wsparcie, począwszy od pomocy w legalizacji, otwarcia konta, po koordynację współpracy.

Praca na magazynie w miejscowości Łubna (Baniocha), blisko Piaseczno.

Praca  polega na kompletacji zamówień przy użyciu wózka widłowego, załadunek i rozładunek towarów na rampie, gromadzenie towarów na regałach wysokościowych (do 9 m)

Wymagania stanowiska

  • certyfikat UDT WJO II na wózki widłowe

  • podstawowa znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Praca na magazynie w miejscowości Łubna (Baniocha), blisko Piaseczna

  • Wynagrodzenie podstawowe: 31,50zł brutto/h

  • Dojazd transportem publicznym z Góry Kalwarii, Piaseczno, Konstancin Jeziorna

  • Praca w systemie dwuzmianowym, 6-14, 14-22, od poniedziałku do piątku

  • Występują cykliczne nadgodziny i prace we weekendy

  • Szkolenie i wdrożenie do pracy

  • Forma zatrudnienia - umowa  zlecenie

  • Wyższa stawka dla studentów oraz osób przed 26 rokiem życia

TYLKO Z NASZĄ AGENCJĄ:

  • Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL

  • Opieka koordynatora i pełne wsparcie działu administracji na miejscu

  • Możliwość awansu zawodowego