Operator wózka widłowego

2024-09-03 ID OFERTY: 979397

Do zakładu działającego w branży automotive poszukujemy Operatora wózka widłowego. Oferujemy jak pracę stałą tak i tą na chwilę oraz bardzo szeroki pakiet benefitów, zerknij co dla Ciebie mamy ↓

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie - dofinansujemy paliwo!

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę bezpośrednio z zakładem;

  • wynagrodzenie od 4 944,24 do 5 127,36 brutto miesięcznie, godziny nocne rozliczane zgodnie z kodeksem pracy;

  • premie: 800 zł br - premia frekwencyjna CO MIESIĄC, 1000 br - polecenie pracownika, 1000 zł br - premia świąteczna;

  • dopłata do jedzenia 150 zł br CO MIESIĄC;

  • szeroki pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport - opłacane przez pracodawcę, 1000 zł br dopłata do wakacji, 300 zł br dopłata do okularów, chip ven-dingowy 35 zł, bilety do kiwa, owoce, ciasta, prezent urodzinowy, prezent urodzenie dziecka;

  • dofinansowanie do paliwa od 100 do 300 zł br w zależności od odległości;

  • pracę w grafiku 3 zmianowym (6-14-22) od pon do pt.

Obowiązki

  • dostarczanie materiałów, pustych pojemników i sprzętu;

  • transport wewnętrzny w obrębie działu produkcji;

  • wsparcie konfiguracji, w tym przygotowanie narzędzi;

  • przestrzegania zasad bhp;

  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

Wymagania

  • aktualne uprawnienia UDT na wózki widłowe;

  • znajomość SAP;

  • umiejętność pracy w zespole.

Jeśli szukasz stabilnej pracy na cały etat - dobrze trafiłeś! Zgłoś się poprzez formularz aplikacyjny lub za numerem telefonu 533591777.