Operator wózka widłowego - atrakcyjne warunki- stabilna praca od zaraz

2023-07-14 ID OFERTY: 870041

Lokalizacja: Legnica, bezpośrednie zatrudnienie od zaraz!

Zadania:

Obsługa wózka widłowego : załadunek/rozładunek

Rozmieszczenie towarów na magazynie

Przygotowanie wysyłek do klientów

Prowadzenie rejestru przepływu materiałów w systemie magazynowym

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnych stanowisku

Uprawnienia operatora wózków widłowych UDT

Umiejętność obsługi wózków widłowych

Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferta:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego klienta

Atrakcyjne wynagrodzenie + premie

Praca w znanej, prestiżowej firmie

Smaczne posiłki pracownicze na terenie zakładu

Dogodna lokalizacja miejsca pracy

Praca na pełny etat

Oferta dotyczy pracy stałej.

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412)

Zainteresowanych osób zapraszamy do kontaktu do biura Manpower: Legnica ul. Wrocławska 43/2

Również zachęcamy do aplikacji CV na e-mail: legnica@manpower.pl

tel. 668-869-469