Operator wózka widłowego - Polkowice

2024-06-11 ID OFERTY: 960923

Do naszego Klienta z branży logistycznej, poszukujemy kandydatów:

Operator Wózka Widłowego / Polkowice

Firma posiadająca 170 oddziałów na całym świecie jest odpowiedzialna za koordynację międzynarodowych przedsięwzięć logistycznych. W Polsce znajdują się 3 centra logistyczne wspierające branże samochodową. Oddział w Polkowicach zajmuje się magazynowaniem, dostawami i wysyłkami dla największych koncernów samochodowych.

Oczekujemy:

  • posiadania aktualnych uprawnień UDT na wózki widłowe,

  • doświadczenia w pracy na wózku widłowym- mile widziane,

  • doświadczenia magazynowego- mile widziane.

Twoje zadania:

  • proste prace magazynowe,

  • kompletowanie i sortowanie towaru na podstawie dokumentacji,

  • relokacja towaru przy pomocy wózka widłowego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 4350 zł brutto + premia 150zł brutto+ dopłata za nocki,

  • umowę o pracę tymczasową,

  • pracę trzyzmianową (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)

  • pomoc koordynatora na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij swoje CV jeszcze dzisiaj!

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,

  • Rekomendacja,

  • Spotkanie w siedzibie firmy,

  • Decyzja.

Masz Pytania? Zadzwoń- Monika 506 561 859