Operator wózka widłowego / POZNAŃ

2024-05-28 ID OFERTY: 957934

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowiska:

 Operator wózka widłowego

Lokalizacja: Poznań, osiedle Warszawskie

Kim jesteśmy?

W firmie wszyscy jesteśmy ekspertami od bezpieczeństwa. Od ponad 20 lat produkujemy w naszej poznańskiej fabryce części samochodowe, które ratują życie użytkownikom samochodów. Uchwyty do pasów bezpieczeństwa, a także obudowy do poduszek powietrznych to nasze główne produkty. Produkujemy nasze części w technologii wykrawania na zimno na prasach z użyciem wykrojników wielotaktowych, które sami projektujemy i budujemy. Pracujemy w strukturze międzynarodowej grupy Deville, która posiada fabryki w Polsce, Francji i Czechach. Dzięki dzięki międzynarodowemu charakterowi naszej fabryki możemy się rozwijać szybciej i wymieniać doświadczenia w zakresie naszej działalności. Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu tutaj dowiesz się wszystkiego.

Poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem kompetencji technicznych. W strukturze firmy posiadamy kilkanaście specjalistycznych stanowisk pracy, na które możemy przeszkolić osoby zainteresowane współpracą. Chociaż nasze ścieżki kariery są różne i w różnych obszarach to wszystkie sprowadzają się do zapewniania jak najwyższej jakości naszych części. Naszym priorytetem jest dostarczanie doskonałych części. Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego nauczymy Cię od podstaw!

Zakres obowiązków:

- przygotowanie maszyny do pracy
- pobieranie, transportowanie, scalanie i składowanie ładunków
- prowadzenie dokumentacji kontroli urządzeń
- utrzymanie w dobrym stanie urządzeń transportu bliskiego
- informowanie o usterkach
- przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:

- umowę o pracę
- stawkę godzinową + premię frekwencyjną oraz wydajnościową
- pracę w pełnym wymiarze godzin od pon. do pt.
- stały rozwój i poszerzanie swoich kompetencji
- miesięczne szkolenie oraz opiekę lidera
- kursy doszkalające

Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków.  W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę./

Sektor: Produkcja przemysłowa

Zawód/Specjalizacja: Produkcja

Dyspozycja do pracy: Praca w systemie zmianowym