Operator wózka widłowego - Szczecin - JEDNA ZMIANA!

2024-08-21 ID OFERTY: 976873

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. (nr certyfikatu 23286) to lider w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań HR.

Obecnie, dla naszego Klienta, dystrybutora nowoczesnych rozwiązań dla branży motoryzacyjnej oraz elementów metalowych, poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko:
Operator Wózków Widłowych
Miejsce pracy: Prawobrzeże, Szczecin, woj. Zachodniopomorskie

Twoje zadania:

  • transportowanie rolek taśmy z magazynu do podajnika prasy – kluczowe zadanie wspierające proces produkcji,

  • rozładunek i załadunek – dynamiczne i odpowiedzialne zadania w codziennej pracy.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenia na podobnym stanowisku – szukamy osób, które już pracowały w tej roli i znają specyfikę pracy w magazynie,

  • pracowitości i odpowiedzialności – stawiamy na osoby, które chcą się rozwijać i dbają o jakość swojej pracy.

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – pewność i bezpieczeństwo w dynamicznych czasach,

  • atrakcyjne wynagrodzenie – 28,00 zł brutto/godz. + premia, a do tego dodatek za dojazd 120 zł netto,

  • premia uznaniowa – w pierwszych 3 miesiącach do 300 zł netto, a po 3 miesiącach nawet do 450 zł netto!

  • praca w wygodnych godzinach – jednozmianowy system pracy od 6:00 do 14:00,

  • dodatkowe możliwości zarobku – pracując w soboty i na nadgodziny,

  • pełen pakiet socjalny – płatny urlop, badania lekarskie na koszt pracodawcy oraz odzież robocza zapewniona przez firmę.

Dołącz do naszego zespołu i zyskaj możliwość rozwoju w stabilnej firmie z branży motoryzacyjnej! Nie czekaj, aplikuj już dziś!

Kontakt:

  • Mail: a.bankowska@ksservice.pl

  • Telefon/Viber: +48 506 561 585 Anna

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy szczegóły oferty!